Национална художествена
гимназия
“Димитър Добрович”
Сливен

Дирекция - тел.: 044/667 349
Канцелария - тел./факс: 044/667 465
E-mail: nhg_dd@abv.bg
Сливен, бул. “Георги Данчев” 7


Конкурс за рисунка "Приказна Коледа" 2014

Списък с наградените участници и техните рисунки

Участници от Сливен

5 клас

Кирил Кънев, 5а, първо място, Va клас,
2 СОУ "Христо Ботев"
I място

Назлъ Риза Чабан, Vв клас
3 СОУ "Елисавета Багряна"
II място

Реми Ивайлова Пашова, IVв клас
3 СОУ "Елисавета Багряна"
III място

Йоана Савова Стефанова, Va клас
10 СОУ "Йордан Йовков"
поощрение

Венелина Пенева, Va клас,
2 СОУ "Христо Ботев"
поощрение

6 клас

Гергана Димитрова Димитрова, VIa клас,
10 СОУ "Йордан Йовков"
I място

Стелла Стойкова Славова, VIa клас
2 СОУ "Христо Ботев"
II място

Мари-Мишел Миленова Дянкова, VIб клас
11 СОУ "К. Константинов"
III място

Силвия Иванова Иванова, VIa клас
2 СОУ "Христо Ботев"
поощрение

Красимир Дечев Иванов, VIa клас,
10 СОУ "Йордан Йовков"
поощрение

Валерия Валентинова Иванова, VIб клас,
11 СОУ "К. Константинов"
поощрение

7 клас

Габриела Илиева Емилова, VIIб клас,
12 СОУ "К. Константинов"
I място

Кристиана Димитрова Куртева, VIIб клас
12 СОУ "К. Константинов"
II място

Николета Стоянова, VIIа клас
10 СОУ "Йордан Йовков"
III място

Ралица Тодорова Атанасова, VIIa клас
5 СОУ "Пейо Яворов"
поощрение

Ирен Георгиева Иванова, VIIa клас,
10 СОУ "Йордан Йовков"
поощрение

Полина Димитрова Йорданова, VIIв клас,
12 СОУ "К. Константинов"
поощрение

Николай Стефанов Пасков, VIIг клас,
2 СОУ "Христо Ботев"
поощрение

Димитър Стоянов Кръстев, VIIб клас,
10 СОУ "Йордан Йовков"
поощрение

Ахмед Идириз, VIIa клас,
10 СОУ "Йордан Йовков"
поощрение

Участници от Сливенски регион

5 клас

Дани Неделчева Урумова, Va клас,
СОУ Неофит Рилски, Твърдица
I място

Олга Олеговна Спиридонова, Vд клас
СОУ "Христо Ботев", Нова Загора
II място

Йордан Христов Гвоздейков, Vа клас
СОУ "Неофит Рилски", Твърдица, V
III място

Йоана Мирославова Дякова Va клас
СОУ "Неофит Рилски", Твърдица,
поощрение

Наталия Ивайлова Господинова, Vв клас,
СОУ "Христо Ботев", Нова Загора
поощрение

7 клас

Анита Ангелова 7б клас, VIIб клас,
Спеациална награда

Мариана Емилова Кирилова 7 клас трето място VII клас
II място

Възкресия Андонова Вълева VII клас
поощтрение

Иванка Тодорова Радева, VIIa клас
СОУ "Христо Ботев", Нова Загора
поощрение